fbpx

Natychmiastowa pewność siebie w każdej sytuacji [instant game changer]

Wprowadź te natychmiastowe metody na pewność siebie i zapanuj nad każdą sytuacją.

Kurs Instant Self Confidence [ISC™] to 21 metod w 5 modułach do wdrożenia - instant game changerów aby w każdej sytuacji być natychmiast pewnym siebie 

Standardowo 147zł
Tylko teraz 4,99zł

Cena standardowa: 147 zł, aktualnie 4,99zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Co znajduje się w kursie?

147zł
4,99zł

Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że zwiększanie poziomu pewności siebie może prowadzić do poważnych zmian w życiu. Efekty przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. od poziomu wiedzy, doświadczenia, otwartości na wiedzę, poziomu zaangażowania itp. Co oznacza, że możesz mieć znacznie lepsze lub znacznie gorsze (lub nie mieć żadnych wyników). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji.

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej dane do zamówienia 

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacje handlowe.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close